KOTŁY DWUFUNKCYJNE

Najczęściej spotykane rozwiązanie w mieszkaniach, lub małych domach gdzie nie ma możliwość zainstalowania zasobnika. Kocioł ogrzewa pomieszania, a także wodę w sposób przepływowy, tzn. CWU ogrzewa się przez przepłynięcie przez kocioł w momencie jej poboru.

WARIANT PREMIUM:

KOCIOŁ: GENUS ONE NET

ZAKRES MODULACJI (I): 1:10

SPRAWNOŚĆ: 109,80%

WYMIENNIK CIEPŁA

XtraTech ze stali nierdzewnej

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Tak

CENA: od 5570 zł

KOCIOŁ: ALTEAS ONE NET 24

ZAKRES MODULACJI (I): 1:10

SPRAWNOŚĆ: 109,80%

WYMIENNIK CIEPŁA

XtraTech ze stali nierdzewnej

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Tak

CENA: od 5738 zł

KOCIOŁ: GC7000iW

ZAKRES MODULACJI (I): 1:8

SPRAWNOŚĆ: 108,4%

WYMIENNIK CIEPŁA

aluminiowo-krzemowy (i)

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Tak (i)

CENA: od 8077 zł

WARIANT OPTYMALNY:

KOCIOŁ: CLAS ONE

ZAKRES MODULACJI (I): 1:7

SPRAWNOŚĆ: 109,80%

WYMIENNIK CIEPŁA

XtraTech ze stali nierdzewnej

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Tak (i)

CENA: 4316 zł

KOCIOŁ: EcoCondens Gold PLUS

ZAKRES MODULACJI (I): 1:8

SPRAWNOŚĆ: 108%

WYMIENNIK CIEPŁA

stal nierdzewna

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Nie

CENA: 3574 zł

KOCIOŁ: GC2300iW

ZAKRES MODULACJI (I): 1:8,5

SPRAWNOŚĆ: 109,5%

WYMIENNIK CIEPŁA

Aluminiowo-krzemowy

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Nie

CENA: 4145 zł

WARIANT BUDŻETOWY:

KOCIOŁ: CARES PREMIUM 24 EU2

ZAKRES MODULACJI (I): 1:4

SPRAWNOŚĆ: 108,3%

WYMIENNIK CIEPŁA

Stal nierdzewna

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Nie

CENA: 3037 zł

KOCIOŁ: EcoCondens Silver

ZAKRES MODULACJI (I): 1:8

SPRAWNOŚĆ: 107,9%

WYMIENNIK CIEPŁA

Stal nierdzewna

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Nie

CENA: 3155 zł

Idealne rozwiązanie grzewcze dla domu jednorodzinnego? Gazowy kocioł dwufunkcyjny. Tego zdania są nie tylko specjaliści zajmujący się montażem pieców (tacy jak my), ale także klienci, którzy często decydują się na zakup sprzętu tego typu wraz z montażem. Szczególnie, że sugerujemy wybór kotłów gazowych tak renomowanych marek, jak Ariston, Bosch oraz Termet, nie bez przyczyny cenionych w branży grzewczej za innowacyjność i wysoką jakość proponowanych rozwiązań. Również jesteś zainteresowany? Sprawdź, jakie korzyści wiążą się z wyborem właśnie takiego wariantu oraz w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Kocioł dwufunkcyjny – dlaczego warto?

Jak sama nazwa wskazuje, gazowe piece dwufunkcyjne przeznaczone są zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i użytkowanej wody. Korzystanie z kotła należy do bezpiecznych i wygodnych rozwiązań – instrukcja jest niezwykle prosta. Sprzęt może zostać włączony od razu po zamontowaniu i skalibrowaniu przez naszych fachowców. Kolejną zaletą jest to, że piec nie potrzebuje dodatkowego zasobnika na wodę. Zajmuje więc zdecydowanie mniej miejsca, ogrzewa też dokładnie tyle wody, ile potrzebujemy do umycia się. Wystarczy dodać też, że do ogrzewania wykorzystuje się gaz – paliwa ekologicznego i względnie taniego w porównaniu z innymi mediami.

Nieskomplikowana obsługa pieca gazowego, niewielkie wymiary umożliwiające instalację w małych domach i mieszkaniach, niezawodność, ekologia oraz bezawaryjność to cechy, za które z pewnością warto docenić kotły dwufunkcyjne!

Ciepła woda potrzebna do umycia naczyń lub kąpieli? A może optymalna temperatura w chłodny wieczór odczuwalna w każdym pomieszczeniu? Bez względu na to, czego oczekujesz od pieca gazowego w domu, wszystko to zapewnią Ci urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Rekomendujemy wybór właśnie tych kotłów głównie ze względu na skuteczność grzania, bezpieczeństwo i brak konieczności stosowania dodatkowych rozwiązań instalacyjnych. A na dodatek zajmiemy się zarówno instalacją, jak i późniejszym serwisem! Jeśli mieszkasz w Rzeszowie i szukasz fachowców – jesteśmy do dyspozycji!

Piece dwufunkcyjne – korzystna oferta wraz z montażem

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisowych i instalacyjnych? Nie dość, że proponujemy dostęp do nowoczesnych rozwiązań grzewczych, to na dodatek dokładamy starań, aby każdy klient mógł z naszą pomocą znaleźć taki dwufunkcyjny piec gazowy, jakiego potrzebuje. Właśnie dlatego podzieliliśmy naszą ofertę na trzy kategorie cenowe:

  • wariant premium
  • wariant optymalny
  • wariant budżetowy

Kotły dwufunkcyjne w wariancie premium to najdroższe, ale zarazem najnowocześniejsze dostępne w ofercie rozwiązania, które zadowolą klientów poszukujących niezawodnego sprzętu do zastosowania w budynku mieszkalnym. Piece gazowe posiadają szereg dodatkowych funkcjonalności, z których wymienić warto np. możliwość sterowania przy użyciu Wi-Fi.

Wariant optymalny to wybór dla lubiących korzystne rozwiązania w rozsądnej cenie. Wśród nich można znaleźć kotły dwufunkcyjne każdej z reprezentowanych przez nas firm: Ariston, Bosch oraz Termet. Wysoka sprawność, w połączeniu z wykorzystaniem trwałych tworzyw, czyni urządzenia najlepszym dostępnym wyborem.

Wariant budżetowy to natomiast opcja dla klientów, którzy szukają oszczędności, a jednocześnie chcą zamontować w domu nowoczesny sprzęt rekomendowany przez naszą firmę. Piece gazowe nie posiadają co prawda tylu funkcjonalności, co sprzęt w wariancie premium, są jednak równie niezawodne, co pozostałe montowane przez nas urządzenia.

Kocioł dwufunkcyjny wraz z montażem i serwisem: Instal Fix!

Klientów zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Zlecenia realizujemy szybko i kompleksowo, wykorzystując doświadczenie oraz świetną znajomość branży. Tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy przy wyborze pieca gazowego, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy po to, aby doradzić wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Pod uwagę przy zakupie kotła dwufunkcyjnego należy wziąć bowiem nie tylko możliwości finansowe, ale także kubaturę budynku. Pod tym względem również można na nas liczyć!