Projektowanie instalacji gazowych od skrzynki

Instalacja gazowa wciąż jest jednym z najpopularniejszych sposobów ogrzewania domu i pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Projekt instalacji gazowej do skrzynki możliwy jest tylko, jeśli w  okolicy budynku jest dostęp do sieci gazowej – wówczas trzeba spełnić szereg wymogów dotyczących przyłącza gazowego. Sam projekt musi być wykonany przez specjalistę od projektowania instalacji gazowych wewnętrznych i zewnętrznych, który może wykazać się odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami potwierdzonymi wpisem do rejestru zakładu gazowniczego.

Firma Instal Fix zajmuje się profesjonalnym projektowaniem instalacji gazowych od skrzynki. Wiemy, że jest to praca wymagająca odpowiednich umiejętności i niezwykłej wręcz dokładności. Od jakości materiałów oraz jakości samej pracy zależy bowiem Państwa bezpieczeństwo. Prawidłowo i profesjonalnie wykonany projekt instalacji gazowej od skrzynki jest gwarancją skutecznego i bezawaryjnego działania przyszłego systemu grzewczego, ponieważ :

  • potwierdza poprawne działanie wentylacji w pomieszczeniach, w których będzie przebiegała instalacja gazowa;
  • określa liczbę odbiorników gazowych;
  • ukazuje przebieg instalacji gazowej bez zabudowy;
  • określa średnice rur;
  • wykazuje odpowiedni dobór urządzeń zabezpieczających, jeśli są one wymagane.

Profesjonalne projektowanie instalacji gazowych od skrzynki

Firma Instal Fix składa się z  solidnych specjalistów, których wiedza i kwalifikacje potwierdzone są wpisem do odpowiedniego rejestru. Podczas projektowania zawsze staramy się jak najlepiej pomóc i doradzić Państwu w doborze najlepszych rozwiązań, tak aby nasza instalacja gazowa była jak najmniej widoczna i jak najbardziej komfortowa w użytkowaniu. Podczas projektowania instalacji gazowych od skrzynki uwzględnimy indywidualne zapotrzebowanie budynku na gaz oraz  przeprowadzamy dokładne wyliczenia dopasowane do jego do warunków technicznych. Z najwyższą dokładnością wytyczymy również trasę, którą będą przebiegały wszystkie przewody gazowe i oznaczymy piony instalacji gazu w przypadku budynków wielokondygnacyjnych.

Dodatkowo firma Insatl Fix zajmuje się instalacją kotłów gazowych oraz ich serwisem na terenie Rzeszowa i okolic, stawiając na komfort i bezpieczeństwo ich eksploatacji. Warto również zauważyć, że  wykonanie  projektu instalacji gazowej od skrzynki wraz z całą instalacją kotów gazowych jest o wiele bardziej opłacalne niż wykonanie obu usług osobno.

Formularz kontaktowy