Usługi kompleksowe

Firma Instal Fix oferuje kompleksowe usługi związane z tradycyjnymi i nowoczesnymi instalacjami grzewczymi i elektrycznym na terenie Rzeszowa i okolicy. Zajmujemy się doradztwem w inwestycjach grzewczych oraz ich montażem i serwisem. Podpowiadamy, jak uzyskać potrzebne zgody pod instalacje, wykonujemy projekty instalacji gazowych oraz pomagamy uzyskać dotacje do inwestycji w nowoczesne metody pozyskiwania odnawialnych źródeł energii.

Co więcej, firma Instal Fix zajmuje się modernizacją już istniejących kotłowni gazowych oraz ich regularną konserwacją  po to, aby zapewnić  Państwu wygodę i bezpieczeństwo związane z  ogrzewaniem budynków mieszkalnych, gospodarczych i przedsiębiorstw. Jesteśmy jedną z  nielicznych firm w naszym regionie, która potrafi poprawnie i skutecznie zintegrować nowoczesne instalacje grzewcze z instalacjami tradycyjnymi  tak, by razem utworzyły sprawny i wydajny system ogrzewania i pozyskiwania ciepłej wody użytkowej oraz odnawialnej energii elektrycznej.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą Instal Fix – realizacją zarówno pojedynczych, jak i kompleksowych usługi – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przygotujemy dla Państw darmowy kosztorys interesujących Państwa usług oraz doradzimy w wyborze najlepszych dla Państwa rozwiązań.

Formularz kontaktowy