Kim jesteśmy?

Skorzystaj z usług Instal Fix – jednej z najlepszych firm oferujących usługi instalacyjne systemów grzewczych i elektrycznych w Rzeszowie i okolicy. Od wielu lat działamy na rynku województwa podkarpackiego. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam zapatrywać gospodarstwa domowe, instytucje i firmy w zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne i metody ogrzewania, pozyskiwania użytkowej wody ciepłej czy produkcji prądu elektrycznego na własne potrzeby. Dokonujemy również serwisu kotów gazowych oraz przeprowadzamy regularne konserwacje i czyszczenie instalacji gazowych.

Firm Instal Fix stawia na ciągły rozwój naszych specjalistów. Inwestujemy w ich umiejętności poprzez ich uczestnictwo w szkoleniach związanych z najnowszymi metodami instalacji grzewczych i elektrycznych, tak aby wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom nowoczesnego budownictwa na miarę XXI wieku. Chętnie służymy pomocą w znajdowaniu optymalnych rozwiązań dla indywidualnych potrzeb naszych klientów, a także pomagamy uzyskać dotacje na budowę i modernizację instalacji grzewczych i solarnych.

Od wielu lat współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, oferując im usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Grono naszych zadowolonych klientów poleca nasze usługi, których rzetelność i profesjonalizm mogą potwierdzić nasze liczne dyplomy i certyfikaty. Podejmujemy się tylko tych zleceń, które wiemy, że wykonamy najlepiej – od fazy projektu po ich realizację. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadczymy kompleksowe usługi dotyczące instalacji i serwisu kotów gazowych, montażu pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie i kwalifikacje, które pozwalają nam wykonać wszelkie instalacje i ich uruchomienie szybko i profesjonalnie. Oferujemy kompleksowe usługi w jednym miejscu, ceniąc Państwa czas i pieniądze.

Gwarancja

Stawimy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników oraz śledzimy najnowsze innowacje technologiczne, dzięki czemu korzystamy z najlepszych rozwiązań spełniających  najwyższe normy jakości.

Konsultacje

Dbamy o naszych klientów indywidualnych i biznesowych. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego chętnie doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań oraz przeprowadzamy indywidualną i bezpłatną wycenę naszych usług.

Wypełnij formularz

lub zadzwoń +48 501 143 265