Serwis kotłów gazowych

Zalet posiadania instalacji kotłów gazowych jest wiele. Niewątpliwe są nimi komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo łatwość ich obsługi sprawił, że kotły gazowe są urządzeniami niemal bezobsługowymi. Warto jednak pamiętać, aby regularnie sprawdzać ich szczelność oraz poddawać je czyszczeniu i prawidłowej konserwacji. Podczas spalania w sposób naturalny pozostałości tej reakcji osadzają się wewnątrz komory, co może zaowocować ich nieekonomicznym działaniem oraz  prowadzić do bardzo niebezpiecznych awarii.

Kocioł grzewczy to najistotniejszy element całej instalacji grzewczej w domu i w mieszkaniu. Firma Instal Fix oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z serwisem instalacji gazowej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczeni i wymagane kwalifikacja dotyczące przeprowadzania przeglądów i konserwacji kotłowni gazowych z zachowaniem najwyższych standardów technicznych i przepisów bezpieczeństwa. Wykonujemy przeglądy techniczne i naprawę kotłów grzewczych najlepszych producentów, takich marek jak: Ariston, Termet, Bosch.

W skład naszych usług wchodzą:

  • serwis, przeglądy piecyków, kotłów oraz urządzeń grzewczych;
  • usuwanie nieszczelności gazowych;
  • próby szczelności instalacji gazowych;
  • chemiczne czyszczenie wymienników, nagrzewnic oraz usuwanie kamienia;
  • konserwacje i przeglądy instalacji.

Serwis kotłowni gazowych przeprowadzamy na terenie Rzeszowa i okolicy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych (firmy, wspólnoty mieszkaniowe, szkoły, hotele, punkty gastronomiczne itp.). Swoje usługi realizujemy w ramach jednorazowego zlecenia w przypadku nagłych awarii. Jesteśmy również nastawienia na długotrwałą współpracę dotyczącą systematycznego serwisu kotłów gazowych na korzystnych dla Państwa warunkach. Powoduje to nie tylko mniejsze koszty serwisowania, ale zapewnia regularny przegląd urządzeń, co sprawia, że nie muszą już Państwo  ami o tym pamiętać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasi pracownicy stale podwyższają swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach dotyczących najnowszych technologii instalacji gazowych. Swoje usługi wykonujemy szybko i niezawodnie, a naszym celem jest zagwarantowanie Państwu skutecznej, ekonomicznej i bezpiecznej pracy kotłowni gazowych.

Dodatkowo zajmujemy się profesjonalną instalacją kotłów gazowych oraz powietrznych pomp ciepła. Po zakończeniu naszych prac serwisowych otrzymują Państwo od nas potwierdzenie sprawności kotłów gazowych oraz przeprowadzonej kontroli w formie zaświadczenia. Profesjonalizm i niezawodność naszych usług oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że zaufało nam wielu klientów.

Formularz kontaktowy