Serwis kotłów gazowych Rzeszów

Zalet posiadania instalacji kotłów gazowych jest wiele. Niewątpliwe są nimi komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo łatwość ich obsługi sprawił, że kotły gazowe są urządzeniami niemal bezobsługowymi. Warto jednak pamiętać, aby regularnie sprawdzać ich szczelność oraz poddawać je czyszczeniu i prawidłowej konserwacji. Podczas spalania w sposób naturalny pozostałości tej reakcji osadzają się wewnątrz komory, co może zaowocować ich nieekonomicznym działaniem oraz  prowadzić do bardzo niebezpiecznych awarii.

Kocioł grzewczy to najistotniejszy element całej instalacji grzewczej w domu i w mieszkaniu. Firma Instal Fix oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z serwisem instalacji gazowej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczeni i wymagane kwalifikacja dotyczące przeprowadzania przeglądów i konserwacji kotłowni gazowych z zachowaniem najwyższych standardów technicznych i przepisów bezpieczeństwa. Wykonujemy przeglądy techniczne i naprawę kotłów grzewczych najlepszych producentów, takich marek jak: Ariston, Termet, Bosch.

W skład naszych usług wchodzą:

  • serwis kotłów gazowych, przeglądy piecyków, kotłów oraz urządzeń grzewczych;
  • usuwanie nieszczelności gazowych;
  • próby szczelności instalacji gazowych;
  • chemiczne czyszczenie wymienników, nagrzewnic oraz usuwanie kamienia;
  • konserwacje i przeglądy instalacji.

Serwis kotłowni gazowych przeprowadzamy na terenie Rzeszowa i okolicy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych (firmy, wspólnoty mieszkaniowe, szkoły, hotele, punkty gastronomiczne itp.). Swoje usługi realizujemy w ramach jednorazowego zlecenia w przypadku nagłych awarii. Jesteśmy również nastawienia na długotrwałą współpracę dotyczącą systematycznego serwisu kotłów gazowych na korzystnych dla Państwa warunkach. Powoduje to nie tylko mniejsze koszty serwisowania, ale zapewnia regularny przegląd urządzeń, co sprawia, że nie muszą już Państwo  ami o tym pamiętać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasi pracownicy stale podwyższają swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach dotyczących najnowszych technologii instalacji gazowych. Swoje usługi wykonujemy szybko i niezawodnie, a naszym celem jest zagwarantowanie Państwu skutecznej, ekonomicznej i bezpiecznej pracy kotłowni gazowych.

Dodatkowo zajmujemy się profesjonalną instalacją kotłów gazowych oraz powietrznych pomp ciepła. Po zakończeniu naszych prac serwisowych otrzymują Państwo od nas potwierdzenie sprawności kotłów gazowych oraz przeprowadzonej kontroli w formie zaświadczenia. Profesjonalizm i niezawodność naszych usług oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że zaufało nam wielu klientów.

Serwis kotłów gazowych Rzeszów

Wszystkie instalacje domowe powinny odznaczać się niezawodnym działaniem oraz wysoką wydajnością pracy, dlatego w ramach prowadzonych działań nasza firma świadczy serwis kotłów gazowych. Rzeszów jest miastem, w którym na przestrzeni lat przeprowadziliśmy wiele tego typu realizacji. Pozwoliło to nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne przyrządy oraz narzędzia, które pozwalają na skrócenie do minimum czasu realizacji usługi.

Serwis kotłów Rzeszów gazowych – postaw na profesjonalizm!

Nasza firma dysponuje kadrą niezwykle doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją przeprowadzenia realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszej usługi dla swoich potrzeb. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się pracami nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale prowadzimy je również na terenie różnego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji.

Montaż kotłów gazowych Rzeszów

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług instalacyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi montaż kotłów gazowych. Rzeszów jest miastem, w którym w ostatnim czasie przeprowadziliśmy szereg podobnych realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz urządzenia, dzięki którym wszystkie czynności są prowadzone w niezwykle szybki i profesjonalny sposób

Doświadczona kadra instalatorów – Montaż kotłów gazowych Rzeszów

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje kadrą bardzo doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją pełnego profesjonalizmu w czasie montażu kotłów gazowych. Pozwala to na skrócenie do minimum czasu prowadzenia prac. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim realizowanymi usługami oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych dla swoich potrzeb. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Formularz kontaktowy