KOTŁY WISZĄCE Z WBUDOWANYM ZASOBNIKIEM

Kotły z wbudowanym zasobnikiem to idealna alternatywa dla kotłów dwufunkcyjnych. Kocioł jest zdecydowanie większy, bo ma w sobie zasobnik około 40-50l. W zamian mamy stale podgrzaną wodę, jak przy kotle jednofunkcyjnym z zasobnikiem. W razie zużycia wody jest ona dosyć szybko podgrzewana. Warto rozważyć i ocenić swoje możliwości lokalowe, bo jest to bardzo ciekawa opcja.

KOCIOŁ: ECOCONDENS INTEGRA II PLUS

ZAKRES MODULACJI (I): 1:7

POJEMNOŚĆ ZASOBNIKA: 48l

SPRAWNOŚĆ: 107,90%

WYMIENNIK CIEPŁA

Stal nierdzewna

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Tak (i)

CENA: 5140 zł

KOCIOŁ: CLAS ONE B

ZAKRES MODULACJI (I): 1:7

POJEMNOŚĆ ZASOBNIKA: 40l

SPRAWNOŚĆ: 109,8%

WYMIENNIK CIEPŁA

XtraTech ze stali nierdzewnej

PRZYSTOSOWANIE DO WI-FI: Nie

CENA: 5949 zł

Stare rozwiązania grzewcze w Twoim mieszkaniu nie są już tak sprawne, jak powinny? A może jesteś na etapie budowy domu i poszukujesz optymalnej technologii, która umożliwi Ci ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń oraz stały dostęp do ciepłej wody użytkowej? Uniwersalne i niezawodne kotły wiszące z zasobnikiem doskonale spiszą się zarówno w przypadku apartamentów w blokach, jak i w domach jednorodzinnych.

Kotły wiszące – stałe źródło ciepłej wody w mieszkaniu

Najnowocześniejsze modele sprawdzą się nie tylko jako urządzenia, które dostarczą ciepłą wodę użytkową w kranach, ale też np. z powodzeniem zasilą domową instalację centralnego ogrzewania. Gazowe, wiszące piece ze wbudowanymi zasobnikami umożliwią natychmiastowe korzystanie z gorącej wody bez konieczności oczekiwania, aż zostanie ona podgrzana.

Proces podgrzewania wody odbywa się bezpośrednio w zasobniku pieca. Dzięki zastosowaniu wężownic o optymalnej mocy nawet wówczas, gdy zgromadzona woda zostanie zużyta, świeża zostanie ogrzana właściwie natychmiastowo. Jeden nowoczesny kocioł nie tylko pozwoli Ci na bieżące korzystanie z podgrzanej wody podczas prac porządkowych, dbania o higienę osobistą czy sprzątania, ale też sprawi, że w tym samym czasie temperatura w pomieszczeniach Twojego domu będzie komfortowa.

Jeden piec, który zaspokoi potrzeby wszystkich domowników

Zasobniki, które są wbudowane w nowoczesne kotły wiszące, z reguły mają pojemność od 40 do 60 l. Taka ilość magazynowanej wody jest absolutnie wystarczająca do tego, by móc cieszyć się gorącą kąpielą po męczącym dniu – nawet jeśli w innych miejscach w Twoim domu, pozostali domownicy również korzystają z ciepłej wody. Z urządzeniami, jakimi są nowoczesne kotły wiszące, nie musisz martwić się o to, że c.w.u. nagle zabraknie. Piece z zasobnikiem są w stanie zasilić nawet kilka źródeł poboru, dzięki czemu możliwe jest nieutrudnione korzystanie z ciepłej wody w kilku pomieszczeniach.

Gazowe piece z zasobnikiem są świetną opcją dla osób, którym zależy na komforcie korzystania z ciepłej wody. Urządzenia te są praktycznie bezobsługowe, przez co nie wymagają od użytkowników żadnego zaangażowania. Ponadto są rozwiązaniami energooszczędnymi oraz przyjaznymi środowisku – wykorzystują one bowiem najbardziej ekologiczne paliwo kopalne, jakie tylko jest dostępne na rynku.

Gazowe piece z zasobnikami to idealna opcja dla kompaktowych pomieszczeń

Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w domach i mieszkaniach, które cechują się niewielką powierzchnią użytkową. Są przeznaczone do zawieszenia na ścianie, przez co z powodzeniem mogą być zainstalowane np. w kuchni bądź łazience – również w pobliżu różnego rodzaju zabudów.

Nowoczesne piece cechuje atrakcyjny, uniwersalny design i niewielkie wymiary przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. Ponadto dzięki możliwości instalacji ich na ścianie, możliwe jest tworzenie aranżacji wysoce praktycznych i maksymalnie wykorzystujących dostępną przestrzeń. Gazowy kocioł wiszący, dzięki zamkniętej komorze spalania, jest urządzeniem absolutnie bezpiecznym. W żaden sposób nie wpływa na pogorszenie komfortu korzystania z pomieszczenia, w którym piec jest zainstalowany.

Kotły wiszące ze zintegrowanym zasobnikiem – zaufaj Instal Fix!

Aby możliwe było bezawaryjne oraz przede wszystkim w pełni bezpieczne korzystanie z rozwiązań, jakimi są wiszące piece, konieczne jest dokonanie prawidłowego podłączenia. W tym zakresie warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, które oferuje firma Instal Fix. Właściwie zainstalowane oraz skalibrowane kotły wiszące z zasobnikami z całą pewnością będą służyły przez długie lata.

Gorąco zachęcamy do kontaktu wszystkich klientów, zastanawiających się nad wymianą lub instalacją kotła gazowego w swoim domu czy mieszkaniu. Służymy pomocą w wyborze pieca o parametrach, które zapewnią najwyższą użyteczność. Poza fachowym doradztwem w zakresie wyboru kotła wiszącego z zasobnikiem, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania, z przyjemnością zajmiemy się też kompleksowym montażem, a w razie potrzeby – również serwisem.